Skialpinizm - Rezerwacja szkolenia - Szkolenia skiturowe, skialpinizm, narciarstwo wysokogórskie i szkolenia lawinowe

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

/ SZKOLENIA > Ważne informacje
REZERWACJA SZKOLENIA 
Każda osoba, która chce uczestniczyć w szkoleniu, proszona jest o wysłanie wiadomości na adres szkolenia@skialpinizm.com.pl z prośbą o rezerwację. Rezerwacja ta powinna zawierać podstawowe dane:
/ imię i nazwisko
/ rodzaj szkolenia
/ termin szkolenia

Wszystkie te informacje są niezbędne do odpowiedniego zaplanowania szkolenia. Przed dokonaniem rezerwacji proszę również o zapoznanie się z regulaminem szkoleń, polityką prywatności i innymi informacjami w zakładce szkolenia. W wiadomości zwrotnej prześlę niezbędne szczegóły dotyczące wybranego szkolenia (plan szkolenia, miejsce szkolenia, wymagany sprzęt i wyposażenie) i inne ważne informacje. Należy mieć na uwadze, że warunki atmosferyczne i stopień zagrożenia lawinowego są decydujące jeśli chodzi o miejsce i czas trwania zajęć w terenie. Jeśli warunki śniegowe w danej dolinie będą nieodpowiednie a poruszanie się na nartach będzie utrudnione, może się zdarzyć że zmienimy lokalizację i przeniesiemy się w rejon, gdzie odpowiednią wysokość osiągniemy jadąc kolejką linową. O takim fakcie każdy z uczestników będzie wcześniej poinformowany. 
Nadesłane zgłoszenie będzie ważne po otrzymaniu wiadomości zwrotnej z potwierdzeniem uczestnictwa w szkoleniu i wpłacie na konto firmy Skialpinizm zadatku w wysokości 20% ceny szkolenia. W przypadku rezygnacji ze szkolenia zadatek nie będzie zwracany, jednak można zmienić termin szkolenia pod warunkiem dostępności miejsc i odpowiednich warunków pogodowych. Proszę wówczas o jak najszybsze poinformowanie o tym fakcie drogą mailową lub telefoniczną.
Zastrzegam sobie prawo do odwołania lub przełożenia szkolenia na inny termin w przypadku nie zgłoszenia się minimalnej ilości osób lub niewystarczających warunków śniegowych, o czym niezwłocznie poinformuję. 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego