Skialpinizm - Pobyt i wyżywienie - Skialpinizm - szkolenia skiturowe, kursy skiturowe, narciarstwo wysokogórskie, skialpinizm i szkolenia lawinowe, sklep skiturowy

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

/ SZKOLENIA > Ważne informacje
POBYT I WYŻYWIENIE 
Ze względu na specyfikę szkoleń większość zajęć odbywa się w Tatrach, a miejscem szkoleń teoretycznych jest Centralny Ośrodek Sportu w Zakopanem, który dzięki nowoczesnej infrastrukturze stanowi doskonałą bazę przygotowań sportowców do igrzysk olimpijskich.

Wybierając datę i rodzaj szkolenia należy mieć na uwadze, że nie pokrywamy kosztów dojazdu na miejsce zakwaterowania, kosztów noclegu i wyżywienia podczas trwania zajęć, jak również innych opłat związanych ze szkoleniem (wypożyczenie sprzętu, itp). Podana cena to koszt opieki instruktora, opata za wstęp do TPN i samego szkolenia.
Jeśli jednak szukasz miejsca w urzekającej scenerii z widokiem na Tatry, to polecamy  Tater Chata - apartamenty na polanie. Piękne miejsce z przytulnymi domkami i sympatycznymi właścicielami. Jak piszą Ci co już tam byli, to jedno z najbardziej urokliwych miejsc w Zakopanem. 

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego